הפעלת אחריות לצורך הבטחת שירות או תיקון מוצרי חשמל

מאמרים >>

מאחר שכל מוצר חשמל מיועד לשמש את הרוכש לתקופה ארוכה, נושא האחריות הוא סוגיה שחשוב להתייחס אליה. בין אם מדובר במוצרי חשמל כמו מזגן או מקפיא ובין אם במיקסר או טוסטר. תעודת האחריות מעניקה ללקוח רוגע נפשי למשך תקופת האחריות, מכיוון שכל תיקון מוצרי חשמל שמופיעים בה, נעשה על ידי מקור מוסמך ומקצועי.

 

רכשתם מוצר חשמל חדש דרך CSB? מזל טוב! לאחר תיאום הגעתו והתקנתו, הגיע הזמן להפעיל את האחריות שמגיעה לכם. הפעלת האחריות תבטיח לכם קבלת שירות מהיר ואמין בכל מקרה של שאלה, בעיה או צורך של תיקון מוצרי חשמל עבור כל מוצר שנרכש. החל ממוצרים גדולים כמו מכונות כביסה, מדיחים, מייבשי כביסה ותנורים, ועד למוצרי חשמל קטנים יותר בהם מגהצים, קומקומים ועוד. 

 

מהו היתרון של תיקון מוצרי חשמל על ידי החברה המורשית?

חברת סי אס בי מספקת שירותי התקנה מקצועיים שירותי תיקון מוצרי חשמל מהירים ונוחים ללקוחות שנמצאים בשנת האחריות וללקוחות מבוטחים נוספים. השירות המוענק הינו שירות היבואן הרשמי עבור כל אחד מהמוצרים הרלוונטיים, בין אם מדובר במוצרי בוש (BOSCH), סימנס (SIEMENS), גגנאו (GAGGENAU) או קונסטרוקטה (CONSTRUCTA). 

 

מכיוון ש-CSB היא ספקית השירות הרשמית של היצרן, היא מחויבת להעניק את השירות המקצועי ביותר מחד ומגיעה עם הידע וההיכרות המעמיקה עם כל מוצרי החשמל מאידך. מה שאומר שכל תיקון מוצרי חשמל רלוונטי, נעשה על ידי אנשי המקצוע המקצועיים ובעלי ההיכרות הטובה ביותר עם התקלה הספציפית. בנוסף, במצב של תיקון מוצרי חשמל שדורש חלקי חילוף, החברה מספקת חלפים מקוריים בזמינות גבוהה.

 

אז איך זה עובד?

הפעלת האחריות היא פשוטה במיוחד ודורשת מספר דקות בלבד: 

  1. באתר CSB גולשים לעמוד הפעלת האחריות, שתחת לשונית הדרכה והוראות התקנה.

  2. ממלאים את הפרטים הרלוונטיים בטופס – שם מלא, כתובת ומספר טלפון.

  3. מזינים את ה-ENR. הכוונה היא לדגם המוצר, אותו תמצאו על גבי מדבקה שנמצאת בדרך כלל בחלקה הפנימי של הדלת של המוצר או על גבי הדופן שלו. הדגם מתחיל באותיות ENR.

  4. מזינים את ה-FD, מדובר בשורת ספרות נוספת שמופיעות על אותה המדבקה, אחרי ה-ENR מהסעיף הקודם.

  5. מכניסים את ה-ZNR, שורת ספרות נוספת שרשומות לאחר שני הפרטים הקודמים.

  6. מעלים ומצרפים את הוכחת הקנייה כקובץ.

  7. ממלאים את המידע בשורת האימות ושולחים את הטופס.

 

נוסף להפעלת האחריות הקיימת, ניתן גם להזמין בקלות ובלחיצת כפתור הרחבת אחריות למוצרי החשמל השונים. זאת, על מנת להבטיח שקט נפשי בכל מצב שמצריך תיקון מוצרי חשמל רלוונטיים, גם בתום תקופת האחריות הקיימת.

 
חזרה

שירות היבואן הרשמי בישראל מבית /B/S/H