הצהרת נגישות

הצהרת נגישות של סי אס בי מוצרי חשמל בע"מ

 

כללי

סי אס בי מוצרי חשמל בע"מ שואפת להבטיח כי השירותים שלה נגישים לאנשים עם מוגבלויות. סי אס בי מוצרי חשמל בע"מ השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.
 

נגישות ב- סי אס בי מוצרי חשמל בע"מ

 

סי אס בי מוצרי חשמל בע"מ הופך לזמין את הנגישות של האתר המופעל על-ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר לשפר את צי
 

הפעלת תפריט הנגישות

 

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של סי אס בי מוצרי חשמל בע"מ על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות שמופיע בפינה של הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.
 

כתב ויתור
 

סי אס בי מוצרי חשמל בע"מ ממשיכה במאמציה לשפר כל הזמן את הנגישות של האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש וללא הפרעה גם לאלה מאתנו עם מוגבלויות.

למרות המאמצים שלנו להפוך את כל הדפים והתוכן ב- סי אס בי מוצרי חשמל בע"מ לנגישים במלואם, ייתכן שתוכן מסוים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. זה יכול להיות תוצאה של לא נמצא או זיהה את הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

 

כאן בשבילך

 

אם אתה נתקל בקשיים עם כל תוכן באתר האינטרנט של סי אס בי מוצרי חשמל בע"מ, או בכל אחד מהשירותים או זקוק לעזרה עם חלק כלשהו באתר או בתוכנה שלנו, צור איתנו קשר בשעות העבודה כמפורט להלן ונשמח לסייע.

 

יצירת קשר אתנו

 

אם ברצונך לדווח על בעיה, יש לך שאלות או שאתה זקוק לעזרה, לחץ כאן כדי ליצור קשר עם תמיכת לקוחות של סי אס בי מוצרי חשמל בע"מ

 

צור קשר:

טל:08-9777222

פקס:08-9777245

רח' המסגר 1, א.ת צפוני,לוד 71293

טל:04-8477111

פקס:04-8424826

חיפה, שד' ההסתדרות 224, מפרץ חיפה

 

 

שירות היבואן הרשמי בישראל מבית /B/S/H

  • customer1
  • customer2
  • customer3
  • customer4